Jeton Card

Jeton Card,  en önemli ön ödemeli kartlardan biridir.Ayrıca, online ödemelerin en hızlı, kolay ve avantajlı olduğu bir sitemdir. Jeton karta ön ödemeli şekilde birkaç dakika gibi kısa sürede sahip olabilirsiniz. Jeton Kartı satın aldıktan sonra alışveriş sitelerinde 19 haneli kart kodu ile kullanabilirsiniz.Buna ek olarak cep telefonunuza gönderilen 2-3 SMS ile aktive de edebilirsiniz.

Kartı online satın almanın dışında belli bayilerden almanız da mümkün faka belirtmek isteriz ki ön ödemeli kartlar şu anda Türkiye’de online olarak satılmaktadır.Bu kartı da alırken ilk dikkat etmeniz gereken kural güvenliktir.İşleminizi online olarak gerçekleştirdiğinizden içine bakiye yükleme durumunda sıkıntı yaşamamanız adına bu durum bir hayli önem teşkil etmekte.Çünkü sonrasında çaldırdığınız kişisel bilgileriniz başınıza bela olabilir.Bu konuda internette belli bir araştırma yapmanız size tavsiyemiz olacaktır,  forumlara ve arkadaşlarınıza danışarak da kendinize bir yol çizebilirsiniz.

Özet olarak Jeton kart almak çok basit. Bunun için firmanın resmi platformları bulunmaktadır. Online platformuna geçiş yaparak kısa süre içerisinde kayıt oluşturabilirsiniz. Kayıt esnasında oluşturacağınız bilgiler her zaman koruma altında tutulacak olan bilgilerdir. Bu kapsamda bakıldığında da sizler kayıt yaptırdıktan sonra Jeton kartı satın almakadına bir ön ödeme gerçekleştirmelisiniz. Bu iki aşama neticesinde de sizlere bir 19 haneli kod sunulacaktır. İşte bu kodu kullanarak yapmış olduğunuz ön ödeme tutarı doğrultusunda harcamalarınızı gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz.

Şimdi de Jeton Card kullanarak nasıl yatırım yapacağınıza gelelim. Öncelikle üye olmuş olduğunuz firmadan bu konuda bilgi almanız yararınıza olacaktır.Ardından kartınız üzerinden kart bilgilerini girerek yatırım işlemini tamamlayabilirsiniz.Jeton Card konusunda size belirtmemiz gereken bir başka husus ise kartın Euro üzerinden satılmasıdır, 10 Euro’dan başlayıp 500 Euro’ya kadar satın alabilirsiniz.

 

JETON CARD AVANTAJLARI :

  1. Anonim bir yöntem
  2. Düşük para yatırma imkanı
  3. Limitli ve kontrollü para yatırma
  4. Çeşitli sitelerde kullanma imkanı

 

JETON CARD DEZAVANTAJLARI:

  1. Komisyon ücretleri
  2. Yeni başlayanlar için zor bir para yatırma yöntemi
  3. Siteler bazen para yatırma limitleri koymaktadır
  4. Güvenilir satış yeri bulma zorunluluğu

 

Yorum Yap