Neteller

Neteller, para yatırma ve para çekme işlemleri için alternatif yöntemlerden biridir.Sistem, banka hesabı ile mağazalar arasında  köprü görevi üstlenmektedir.Ayrıca, kısa olarak elektronik cüzdan da diyebiliriz.Sistem üzerinden yapacağınız transferlerde de düşük komisyon ödersiniz.Bu da kullanıcılar adına büyük bir artı olarak karşımıza çıkıyor.

Neteller, kendinin dünya üzerinde kanıtlamış büyük ve güvenilir sistemlerden biridir.Birçok mağazada olduğu gibi şans oyunlarında da sık sık kullanıcılara sunulan bir para yatırma ve çekme yöntemidir.Ayrıca, sistem dünya üzerinde 22 farklı para biriminde hizmet vermektedir.

Neteller, dünya üzerinde 10 yılı aşkın sürede hizmet verirken Türkiye’de 2011 yılında çalışmaya başlamış fakat kısa süre sonra yasaklanmıştır. Sistemin Türkiye’ye girmesiyle birlikte birçok bahis firması da bu hizmeti kullanıcılarına açmıştır.Yasaklanmasına rağmen hala birçok firma Neteller ile hizmet vermektedir.Firma Türkiye’de hizmet vermediğinden yukarıda bahsettiğimiz 22 farklı para biriminin içinde TL bulunmamaktadır.

Neteller’da hesabınıza para yatırmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır.Bknz. kredi ve banka kartları, skrill, hızlı banka transferi ve uluslar arası banka transferi işlemlerini kullanabilirsiniz.Para gönderme işlemi için ise sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.İşlem için  hesabınızda göndereceğiniz para harici para göndereceğiniz kişinin e-mail adresi de bulunması gerekmektedir.Karşı tarafın mail adresiyle birlikte işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Yorum Yap