PayKwik

Bahisseverler hesaplarına bakiye tanımlarken yer yer akıllarında soru işareti kalabilmekte ve bunun sonucunda kredi kartı vs. gibi  kullanıcı bilgilerini verirne şüphe firmalara şüphe ile yaklaşabilmektedir.Bunun önüne geçmek adına bazı firmalar da ön ödemeli kartlar adı altında kişilerin kullanıcı bilgilerinin saklandığı uygulamalarla kullanıcıların karşılarına çıkmaktadır.Bunlardan biri de PayKwik.

Bahsettiğimiz gibi PayKwik bir ön ödemeli karttır.Öncelikle kartı güvenilir bir yerden temin etmeniz gerekiyor, bilgilerinizin güvende olmasına adına bua dım bir hayli önem teşkil ediyor.Bu güvenilir yerleri internet üzerinden araştırabilir, forumları ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.Kartı almanız ile birlikte size kartla birlikte bir şifre(PIN) gönderilecek.Bu şifreyi kullanıcısı olduğunuz siteye girerek istediğiniz gibi para yatırma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Her ödeme yönteminin avantajı ile birlikte tabii ki dezavantajları da bulunmakta; PayKwik’in yüksek komisyon ücretlerine dikkat etmeniz ve güvenilir firmalar aracılığıyla satın alma işlemi yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

 

Yorum Yap